281 kez okundu

Taşkesti’nin Gururu Altın Kızlar

Bolu’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Voleybol müsabakalarında Taşkesti rüzgarı esti. Taşkesti ortaokulu voleybol takımı il birincisi oldu. Daha önceden genellikle il merkez okullarının birinci olduğu, ilçelerden nadir birinci çıktığı karşılaşmalarda, bazı imkansızlıklara rağmen Taşkesti Beldesinden il şampiyonu çıkarmasını başardılar.

Taşkesti Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Ayşegül Aksay Begeç ve altın kızlarımız bu zorlu sınavı geçerek il birincisi oldular. Taşkesti beldesinde voleybol için tam donanımlı bir salon olmadığından öğrenciler  taş ve betondan oluşan zeminde hazırlanarak bugünlere geldiler. Bolu il merkezi yaklaşık 85 km civarı. Kış aylarında karın etkisi ile Taşkesti’ye ulaşımda zorluklar çekilmesine rağmen bu öğrencilerimiz zoru başararak, il şampiyonu olmasını bildiler. Aslında ezber bozdular. Özellikle voleybol gibi bir spor branşında altın kızlar, altın madalyayı beldemize getirdiler.
[post_ad]
Taşkesti Ortaokulu altın kızları şimdi daha zorlu karşılaşmalar bekleniyor. Altın kızlar yakında bölge müsabakalarında oynayacaklar. Bu başarılarından dolayı Taşkesti Ortaokulu altın kızlarına, beden eğitim öğretmeniAyşegül Aksay Begeç, Taşkesti Ortaokul Müdürü Mehmet Arıkan’a Taşkesti haber olarak teşekkür ediyoruz. Başarıları ile beldemizin adını bir kez daha duyurdular.
İşte Taşkesti’nin Altın Kızları
Melek Tunç, Esra Kuruoğlu, Dilara Göktepe, Dilara Güngör, Cansu Manisa, Ebrar Özdemir, Zerrin Aydemir, Esra Parmaksız, Ayşenur Cambaz, Beyzanur Uçan

www.taskesti.com
Kamil Yaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir