380 kez okundu

Refik Gülmez Cinayeti Müge Anlı’da

Geçtiğimiz günlerde Taşkesti.’de kan donduran cinayet sonrası Refik Gülmez’in ailesi Müge Anlı tatlı sert programına çıktı.

Mudurnu Taşkesti’de tabancayla vurulduktan sonra cesedi yol kenarına atılan 55 yaşındaki Akyazılı Refik Gülmez’in ailesi,“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak cinayetin aydınlatılmasını istedi.

Tabancayla üç yerinden vurularak öldürülen Akyazılı Refik Gülmez’in cesedi, 28 Mart Çarşamba günü Mudurnu İlçesi Ilıca Köyü yakınlarında yol kenarında bulunmuştu.

Gülmez’in ailesi, ,“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak cinayetin aydınlatılmasını ve katilin bulunmasını istedi.

Programda, Gülmez’in 5 yıldır başka biriyle beraber olduğu, eşinin de bir süre önce evi terk ettiği öne sürüldü. Gülmez’in ailesinin beraber yaşadığı kadından ayrılarak eşinin yanına dönmesini söylediği, Gülmez’in ise ‘ayrılırsam beni öldürecekler’ şeklinde ifade kullandığı iddia edildi.

Öldürülen Gülmez’in ayrıca hat kavgalarının ,içine girdiği de ileri sürüldü.

Programa katılan Gülmez’in annesi; “Üç yerinden vurup yol kenarına bıraktılar. Bir haber geldi. ‘Refik vuruldu’ diye. Buradan gittik. Benim oğlum yolun kıyısında yatıyordu. Bir elini gördüm, o kadar. Çamurlara kattık oğlumu. Üç kurşunla vuruldu benim oğlum. Gözünden, arkasından vuruldu. Onun önceden kavgaları vardı milletle, arkadaşlarıyla, ama ondan ama bundan bilemem.” dedi.

Gülmez’in kızı ise cinayeti işleyenlerin bulunmasını isteyerek; “Gizlemiyorlar. Alenen koyuyorlar. Hani burada bulunsun. Kim ki bu kadar babama garezi olacak. Bu şekilde vuracak kadar ne yaşadı? Merak ediyorum. Bulunsanlar istiyorum. Şüphelendiğim durum şöyle; Samanpazarında indiriliyor babam. Öyle söylüyorlar görenler. Ama nedense ölüsü Taşkesti’de bulunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir