191 kez okundu

Araç kullanırken kalp krizi geçirdi

Keramettin Sapmaz’ın kardeşi İbrahim Sapmaz araç kullanırken kalp krizi geçirerek kaza yaptı. Sümer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde İbrahim Sapmaz hakimiyetinde olan 14 AC 208 plakalı kamyon, bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan iş makinesine çarparak durdu. Kaza nedeniyle sürücü İbrahim Sapmaz yaralandı. Olay yerine çağırılan ambulans ile İzzet Baysal araştırma ve Uygulama Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine kaldırılan Sapmaz’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.

Hastanede İbrahim Sapmaz’a yapılan müdahale sonrasında Sapmaz’ın kalp krizi geçirdiği için trafik kazası yaptığı anlaşıldı.

kalp-krizi-yolda-yakaladı

İbrahim Sapmaz’ın kamyon ile çarptığı iş makinesinin sahibi İdris Bayram, kazanın olduğu anda eve yeni girdiğini ve kazayı ucuz atlattıklarını belirtti. Bayram “Ben iş makinesini park ettim. Eve girdiğim esnada bir gürültü duyduk. Dışarı çıktığımızda kamyonun evimizin duvarına çarpmak üzereyken durduğunu gördük. Kazayı ucuz atlattık” ifadelerini kullandı.

İdris Bayram kamyonun iş makinesinin kepçesine çarparak durduğunu ve facianın eşiğinden dönüldüğünü belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Eğer iş makinesine çarpmasa evin duvarını üzerimize yıkardı. Tam eve çarpacağı esnada kamyonun tekerleği kepçeye takılmış” şeklinde

Merhuma rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı temenni ederiz.

kaynak:Haberci Gazetesi

http://www.gazetehaberci.com/olum-arac-kullanirken-geldi-haberi-3216

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir