175 kez okundu

Yusuf Beyhan Mhp Taşkesti Belediyesi Başkan Adayı

Yıllarını eğitim ve öğretim hayatına adayan emekli öğretmen ve eğitimci Yusuf Beyhan 2014 yerel seçimlerde Taşkesti Belediye Başkanlığı için Milliyetci Haraket Partisinden adaylığını koydu.

MHP Taşkesti Belde Belediye Başkan Adayı Yusuf Beyhan, seçim çalışmalarına başlayarak, esnafları ve vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Taşkesti’nin sevilen isimlerinden olan Yusuf Beyhan gittiği her yerde sevgiyle karşılandı. Yusuf Beyhan, esnaflarla sohbet ederek esnafların ilettiği sorunları da not aldı.
Taşkesti için yapılması gereken her şeyin yerine getirilmesi için çalışacağını ifade eden Beyhan, sözünü yerine getireceğini belirtti. Beyhan, gençlere yönelik sosyal aktivite ve spor alanlarını da beldeye kazandıracağını açıklayarak, “Taşkesti’de ne bir futbol sahası ne bir futbol takımı ne halı sahası hiçbiri yok. Bu nedenle gençlerimiz mağdur. Gençlere yönelik bir takım çalışmalar yapacağım” dedi.

Yusuf Beyhan”Güvenli bir gelecek için, yavrularımıza güvenli bir Türk Beldesi bırakmak için adayım”

Yusuf Beyhan Mhp Taşkesti Belediyesi Başkan Adayı” için bir yorum

  1. Mhp Taşkesti Belediyesi Başkan Adayı Değerli eğitimcimiz Yusuf Beyhan gibi çalışkan ve dürüst vatanı milleti için kendisini adayan insanları iş başında görmek bizleri mutlu edecektir.Memleketimizin böyle çalışkan arkadaşlara ihtiyacı olduğu bu günlerde kendisine Alahtan kolaylıklar dilerim.Dualarımız sizinle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir